Jeanine Theunissen / Afrika Centrale
Beelden – Tekeningen – Workshops - Evenementen organisatie
Als beeldend kunstenaar maakt Jeanine licht verteerbaar figuratief werk. Haar beeldend werk is één van de uitingsvormen van haar niet te stuiten positivisme en haar wens anderen daar in mee te nemen. Jeanine is naast beeldend kunstenaar, ook docent/workshopleider West Afrikaanse dans, Wereldconditie, BodyPercussie, AfroZumba, Tennisbalmassage, ‘Doe-het-zelf onderhoud voor je gezondheid en humeur’, Henna Tribal Tattoo Painting en Afrikaanse patronen en motieven schilderen.
Als diversionist, stimuleraar en (semi-)personal trainer post en Blogt Jeanine op haar Facebookpagina en haar website „Gezondheid!” laagdrempelige tips en trucs voor Doe-het-zelf onderhoud voor je lichaam en humeur.
Ze is daarnaast eigenaar van de Afrika Centrale, evenementenbureau voor Afrikaans entertainment, duurzame workshops, en Werelddans; Organisatie van workshops en bedrijfsevents. Boekingen Afrikaanse artiesten. Dans, percussie, en diverse creatieve workshops.